Satıcı Kaydı

SihirliDükkan.com ile para kazanmak çok kolay. Sizde hemen sihirlidükkan.com’da satış yapmaya başlayın. Aşağıdan satıcı kaydınızı tamamlayabilir ve hemen satıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Türkiye’nin tek sanal mücevher ve aksesuar pazar yeri sihirlidükkan.com binlerce müşterisini satıcılarla buluşturuyor.

Türkiye’nin tek online takı ve mücevher alışveriş sitesinde siz de ürünlerinizi satabilir, markanızı büyütebilir, binlerce müşteriye ulaşabilirsiniz.

  • Sihirlidükkan.com, sizi 45 milyon internet kullanıcısına tanıştırıyor. Sihirlidükkan.com kataloğunda olan ürünlerde, hazır ürün sayfaları sayesinde hızlı ve ücretsiz bir şekilde ürün listeleyebilirsiniz.
  • Satıcılara yardım için müşteri hizmetlerimiz hizmetinizde. Müşterilerinizden gelen tüm soruları Sihirlidükkan.com müşteri temsilcileri karşılıyor. İhtiyaç olduğunda müşteri temsilcileri size ulaşarak, bilgi almaktadır.
  • Ürünleriniz gönderimi için Yurtiçi Kargo’nun Sihirlidükkan.com ‘a özel cazip kargo fiyatlarından yararlanırsınız.
  • Tüm bankalar için hazır ödeme altyapısıyla, tam güvenli ödeme kontrol sistemiyle Sihirlidükkan.com, satıcılara güvenilir ve rahat alışveriş zemini sağlar.
  • Müşterilere sunulan kredi kartlarına taksit seçenekleri, kargo bedava seçenekleri ve pek çok kampanya ile Sihirlidükkan.com , satış yapmak için en uygun platformdur.

Satıcı kaydı

Bu mağazada satıcı olmak için aşağıdaki formu gönderin.

Önemli: Bu, müşterilerinizi ürünlerinizi satın alırken gördükleri addır. Lütfen dikkatlice seç.