Exellence

Exellence Koleksiyonuna Hoş Geldiniz

Exellence koleksiyonu mükemmelin peşindekiler için hazırlandı. Yüksek ustalar tarafından yapılan, eşsiz mücevherleri bulunduran Exellence koleksiyonu ile sihirimizi tüm hikayelerinize misafir edeceksiniz.

Post this img_4995

İlkbahar Yüzüğü

Ayı temsileden oksitlenmiş gümüş üzerine, baharın doğuşunun sembolü olarak güneş halkası ekledik. Ayın güneş ile bir çiçek gibi açmasını ise altın kaplama gümüş tohumlarla sembolize ettik. Eşşiz, el yapımı bir sanat eseri doğdu.

Post this0003img_5032

Lale Kolye

Osmanlı günlük yaşamına ayna tutan bu çiçek, şiirlere, fermanlara, hikayelere konu olmuştur. Osmanlının “güzele” ve sanata verdiği önemin simgesi haline gelen laleyi bizde aynı amaçla kullanıyoruz. El yapımı bu mücevher ile sizde osmanlı sanat tarihinin esintisini her zaman yanınızda taşıyın.

Post this0008post this img_5086

Papatya Telkari Kolye

Milimetreden 4 kat daha ince gümüş tellerin kaynaklanması ile üretilen saf sevginin sembolü papatya kolye modeliyle tanışın. Yılların tecrübesi ile papatyanın masum aşkının buluştuğu bu değerli mücevher sevgiyi ve zerafeti temsil ediyor. 

Post this img_4969

Papatya Telkari Yüzük

Milimetreden 4 kat daha ince gümüş tellerin kaynaklanması ile üretilen saf sevginin sembolü papatya yüzük modeliyle tanışın. Yılların tecrübesi ile papatyanın masum aşkının buluştuğu bu değerli mücevher sevgiyi zerafeti ve bolluğu temsil ediyor. 

Post this img_5046

Eternity Love

Bir sonsuzluk kolyesi, sonsuz sevgi anlamı taşır. Karşılıklı sevginin bir hatırlatıcısıdır. Hayat boyu sevginin sembolüdür. Eternity Love modeli, modern bir yaklaşımla sonsuzluk kolyelerinin soyutlanmasıdır. Hayatın akışını altın kaplama köprüleri ile anlatır. Birbirine kelepçelenmiş döngüler ise sonsuzluğu temsil eder.

Post this0002img_5021

Lotus Love

Lotus Çiçeği, ruhsal farkındalığı sembolize eder. Sipiritualizmde aydınlanmanın sembolü olarak kullanılır. Lotus Love modeli üzerindeki 61 adet yeni açmış lotus çiçeği ailenize verdiğiniz değeri ve yeni başlangıçlara açık olmanız gerektiğini hatırlatır.

Post this img_5077

Jerbera Papatyası Telkari Kolye

Milimetreden 4 kat daha ince gümüş tellerin kaynaklanması ile üretilen, masumiyetin sembolü Jerbera Papatyasıyla tanışın. Jerbera papatyası saflığı, masumiyeti ve güzelliği sembolize eder. Bu çiçeğin en önemli özelliği, enerjiyi temsil eden parlak, renkleridir. Gümüşün enerjisi ile birleştirdiğimiz Jerbera Papatyası’nın masumiyetine ve saf enerjisini hissetmeniz için bu mücevheri ürettik.